System Panel Lite Task Manager
System Panel Lite Task Manager sayesinde cep telefonunuzdaki en büyük bellek "yutucuları" bulabilirsiniz. Bu ücretsiz uygulama, çalışmakta olan tüm ön ve arka plan uygulamalarını listeliyor, bunların bellek ve CPU kullanım oranlarını gösteriyor. Eğer bir uygulama alışılmadık derecede çok kaynak harcıyorsa, bunu kaldırmanız daha iyi olacaktır.

Fiyatı: Ücretsiz

Download:https://play.google.com/store/apps/details?id=nextapp.systempanel&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsIm5leHRhcHAuc3lzdGVtcGFuZWwiXQ..

AutoKiller Memory Optimizer
AutoKiller Memory Optimizer, Android cihazlarınızın bellek yönetimini gerçekleştirmenizi ve sisteminizin çalışma temposunu hızlandırmanızı sağlıyor. Öte yandan uygulamayı tam kapasite kullanabilmek için Android cep telefonunuza root etmiş olmanız gerekli.

Fiyatı: Ücretsiz
Download: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rs.autokiller&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5ycy5hdXRva2lsbGVyIl0.

SMS BackUp +
SMS BackUp +, tam da isminin düşündürdüğü şeyi yapıyor: Ücretsiz uygulama, SMS mesajlarınızın kopyalarını oluşturuyor ve isteğe bağlı olarak bunları Google hesabınınızla senkronize ediyor. Yedeklemeden sonra, eski SMS mesajlarını hiç düşünmeden silebilir ve böylelikle daha fazla yer kazanabilirsiniz.

Fiyatı: Ücretsiz

Download:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zegoggles.smssync&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS56ZWdvZ2dsZXMuc21zc3luYyJd

Titanium Backup
Titanium Backup, uygulamalarınızın ve Android cihazınızın ayarlarının güvenliği görevini üzerine alıyor. Bunu yaparken, sıradan uygulamalar ve sistem uygulamaları arasında herhangi bir fark gözetmiyor ve bu sayede korunmuş olan programları da emniyete alıyor. Sistemle ilgili sorunlar çıktığında uygulamalarınızı, saniyeler içinde, ayarlarıyla birlikte yeniden oluşturabilirsiniz.

Fiyatı: Ücretsiz

Download: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.keramidas.TitaniumBackup&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5rZXJhbWlkYXMuVGl0YW5pdW1CYWNrdXAiXQ..

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.