Güncel

Android telefonlarınız Yandex.Shell ile şenleniyor - Arayüz!

Yandex.Shell ile birlikte telefonlarınızda 3D arayüze sahip olabilirsiniz.


Dünya'nın en büyük dev arama motoru Google geçtiğimiz günlerde Türkiye'de dev bir rakip kazandı, bu rakibimizle ilgili hatırlayacak olursanız sizlere haber vermiştik. Yeni arama motorumuzun adı hatırlayacağınız üzre Yandex. Rusya'da milyonlarca kişinin tercihi olan Yandex arama motoru Türkiye'ye geçtiğimiz haftalarda resmi olarak gelmişti.

Yandex'in gelişi bir çok yönden iyi oldu diyebiliriz. Yeni Yandex ile birlikte sadece arama motoruna alternatif gelmedi. Yandex gelirken bir çok yeniliği de birlikte getirdi. Bunlardan en öne çıkanlarının haberlerini sizler için vermiştik, aşağıdan ulaşabilirsiniz.


1332617098_unnamed.jpg

Bu yeniliklere bir yenisi daha katıldı, Android mobil işletim sistemlerini kullanan kullanıcılar için vazgeçilmez bir arayüz tasarlayan Yandex, bunun adına Yandex.Shell dedi. Yeni arayüz ile tüm ayrıntılar ve detaylar için 00.00'dan sonraki Günün Uygulaması köşemizde bulabileceksiniz.

İndirme bağlantıları ve yeni uygulamanın tanıtımı için Günün Uygulaması köşesine gidebilirsiniz.::

İşte Yandex.Shell ve merak edilen herşey,

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.