Android telefonunuzu tekrar yeni hissettirmek için 10 ipucu! - Page 1

Telefon üretici şirketler, telefonunuzu eskimiş olarak algılamanızı ve mümkün olduğunca sık değiştirmek istemenizi sağlamak için her türlü akıllı stratejiyi tasarlarlar.


Ama gerçekten her iki ila üç yılda bir yeni bir telefon almanız gerekiyor mu? Biz öyle düşünmüyoruz. İşte telefonunuzun yeniden yeni gibi hissetmesini ve çalışmasını sağlamak için yapabileceğiniz 10 şey!

Android telefonunuzu tekrar yeni hissettirmek için 10 ipucu! - Page 2

1. Duvar kağıdınızı değiştirin


Çoğu zaman, duvar kağıdınızı değiştirmek kadar basit bir şey bile telefonunuzu yeni hissettirebilir.

Android telefonunuzu tekrar yeni hissettirmek için 10 ipucu! - Page 3

2. İşletim sisteminizi güncelleyin


Telefonunuz güncel değilse, gecikmeye ve eskimiş gibi hissetmeye başlayabilir. Birçok Android akıllı telefon üreticisi, en az üç yıllık büyük Android güncellemeleri sunar. Bu nedenle, telefonunuz bundan daha eski değilse, telefonunuzda bir güncelleme olup olmadığını kontrol etmeli ve ardından yüklemelisiniz.

Android telefonunuzu tekrar yeni hissettirmek için 10 ipucu! - Page 4

3. Yeni Başlatıcıyı indirin


Android'in başlangıcından bu yana geçerliliğini koruyan en iyi yanlarından biri, özelleştirilebilirliğidir. Hangi Android telefona sahip olursanız olun, onunla birlikte gelen yazılım deneyimiyle asla sınırlı kalmazsınız.


Google Play Store'da indirebileceğiniz ve telefonunuza yepyeni bir görünüm kazandıracak çok sayıda başlatıcı uygulaması vardır. Ayrıca beğeninize göre daha da kişiselleştirmek için yeni simge paketleri indirebilirsiniz. En iyi başlatıcılardan bazıları Nova Launcher, Action Launcher ve Microsoft Launcher'dır

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.