Güncel

Ankara B.B.Başkanı Melih Gökçek'in Twitter hesabı hacklendi!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in 1.7 milyon takipçisi bulunan resmi Twitter hesabı "Siber Ergenekon Tim" adlı grup tarafından hacklendi.

Ankara B.B.Başkanı Melih Gökçek'in Twitter hesabı hacklendi!

Twıtter'ın en çok takip edilen  simalarından olan Melih Gökçek'in hesabı hacklendi. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in Twitter hesabının "Siber Ergenekon Tim" adlı grup tarafından hacklendiği öğrenildi.

1403515218_img20140623120335.jpg

Sabah Twitter'ını açanlar Gökçek'in hesabından "EGO OTOBÜSLERİNİ BU Sabah İTİBARİ İLE BEDAVA YAPIYORUM LAN. İtiraf ediyorum fişkiyeyi ben kırdım..... Atatürk'e yapacağınız çirkin iftiralar ve küfürler karşılıksız kalacağınımı sandınız? Biz varken hiçbir yanlış cezasız kalmayacak." diye tweetler atıldığını gördü.

1403515195_img20140623120703.jpg

Gökçek Twitter hesabının ele geçirilmesinin ardından kendine yeni bir hesap açtı. Gökçek yeni hesabından "Siber Ergenekon Tim" adlı gruba seslendi. Gökçek hesabının iade edilmesi durumunda kendilerinden şikayetçi olmayacağını ifade etti.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.