Karantina günlerinde annenizi biraz olsun mutlu etmek ve yüzünü güldürmek istiyorsanız, işte size fırsat! Anneler Günü Türkiye’de 10 Mayıs Pazar günü kutlanacak ve bizler, canımızdan çok sevdiğimiz ve değer verdiğimiz annelerimizin bu özel gününü hatırlıyor olacağız. Henüz aklınızda herhangi bir hediye planı yapmadıysanız ve siparişinizi vermediyseniz bile endişe etmenize hiç gerek yok! Zira bu özel güne henüz bir haftadan fazla zaman var.


Ancak yine de şimdiden bir şeyler düşünmekte ve siparişi erkenden vermekte fayda var. Zira koronavirüs felaketinden dolayı alınan önlemler çerçevesinde dışarı çıkamıyoruz ve evde kalmamız gerekiyor. Karantina sürecinde mağazaların kapalı olduğu bu dönemde online şekilde sipariş vermek durumunda kalacağız ve bunu son günlere bırakırsak, yoğunluk çok fazla olacaktır.


Bu anlamda siparişiniz gecikebilir veya istediğiniz gün gelemeyebilir. Dolayısıyla ortaya çıkacak olası aksaklıkları gidermek adına şimdiden karar verip satın almanızda fayda olacaktır. Sizlere yardımcı olabilmek, en azından bir fikir verebilmek adına Anneler Günü için birbirinden güzel hediye tavsiyelerinde bulunduk. Listemize aşağından göz atabilirsiniz!

Ayakkabı&Çanta


Kadınların vazgeçilmez aksesuarı çanta ve dayanamayacağı ender ürünlerden olan ayakkabı annenizi mutlu etmenin en basit yollarından biri olarak gözüküyor.

Saat&Gözlük


Şık bir saat ve güneş gözlüğüne hiçbir kadın hayır diyemez. Buna anneniz de dahil!

Parfüm&Kozmetik ürünleri


Kadınların belki de en çok para harcadığı sektörlerin başında parfüm ve kozmetik ürünleri geliyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.