Her yıl Mayıs ayının 2. Pazar günü kutlanan Anneler Günü bu sene 13 Mayıs’a denk geliyor. Biz de sizler için bu özel güne yardımcı olmak amacıyla ufak bir hediye rehberi hazırlamak istedik. İşte annelerimiz için teknolojik hediyeler.

Samsung Taşınabilir Şarj Cihazı

Annelerimizin telefonunun şarjı bittiğinde imdadına yetişecek bir harici pil çözümü olan Samsung Taşınabilir Şarj Cihazı 5100 mAh pil gücüne sahip. Ürünün fiyatı 59 TL'den başlıyor. Kettle'dan ilham alınarak tasarlanan Samsung Taşınabilir Şarj Cihazı, kademeli şarj göstergesi, 5000 mAh batarya boyutuyla annelerin ihtiyaç anında telefonlarını kolayca şarj etmelerini sağlıyor.

Apple AirPods

Sıradaki Anneler Günü hediyemiz yine bir Apple ürünü tavsiyesi: AirPods. Bu kablosuz kulaklıklar teknolojik annenizin en sevdiği hediyelerden biri olabilir. Annenize hem kullanımı kolay hem de iPhone ve Apple Watch’uyla çalışmaya anında hazır olan bir hediye edebilirsiniz. iPhone sahibi bir anneniz varsa bu hediye daha da işe yarayacaktır. AirPods, yüksek kaliteli ses ve uzun pil ömrü sunuyor. Kapağı hafifçe dokunarak açtığınız anda anında kurulum yapılıyor ve iPhone ve Apple Watch ile çalışmaya hazır hale geliyor. AirPods ile, müzik dinleme, telefonla konuşma, TV programı ve film seyretme, oyun oynama ve Siri’yle etkileşim kurma biçimimiz tamamen yeniden tanımlanıyor. AirPods'un fiyatı ise 899 TL.

Apple Watch Series 3

Anneniz teknoloji konusunda bilgili ve ilgileyse ona akıllı bir saat de alabilirsiniz. Piyasada alınabilecek en iyi akıllı saatlerden biri ise Apple Watch Series 3. Bu saatin fiyatı 1649 TL'den başlıyor. Annenize aktif, motive ve bağlantıda kalmasına yardımcı olan özelliklerle dolu mükemmel bir sağlıklı yaşam aygıtı hediye edin. Hücresel özellikli Apple Watch Series 3 sayesinde anneniz iPhone’u yakınında olmasa bile telefon araması yapabilir, mesaj alabilir ve önemli haberleri öğrenebilir. Aktivite Paylaşımı özelliği sayesinde, eğlenceli bir yarışa girişebilir ve annenizin motivasyonunu korumasına yardımcı olabilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.