Güncel

Anonymous İsrail'i silmeye çalışıyor

Sanal korsan grup İsrail'i internetten silmek için saldırılara başladı.

Anonymous İsrail'i silmeye çalışıyor

Dünyanın en popüler sanal korsan grubu Anonymous, daha önce İsrail'i Filistin halkına yaptığı zulümden dolayı internetten silmekle tehdit etmişti. 7 Nisan'da saldırılara başlayacaklarını açıklayan korsan grup, İsrail'i internetten silmek düşüncesiyle yaptığı saldırıları başladı.

Anonymous, sabahın ilk saatleri ile birlikte İsrail'de devlete ait birçok internet sitesine saldırı düzenledi. Bu saldırı sonucunda sonrasında İsrail'deki onlarca internet sitesine erişim engellendi.

1365363308_opisrael.jpg

Ulusal Siber Büro Başkanı Yitzhak Ben Yisrael, bu saldırıların ardından bir açıklama yaptı ve şimdiye kadar bekledikleri gibi olduğunu ve gerçek zarar neredeyse yok denilecek düzeyde olduğunu söyledi. Başkan, Anonymous için ise, ülkenin hayati altyapısına zarar verebilecek becerileri olmadığını söyledi ve bunu yaparak medyada gürültü çıkarmak istediklerini belirtti.

Bazı kaynaklara göre İsrail İstatistik Bürosu, Savunma ve Eğitim Bakanlıklarının internet sitelerinde sabah saatlerinde erişim engellendi. Fakat İsrailli yetkililer saldırı iddialarını yalanladı. Bakalım Anonymous İsrail savaşı nasıl sonuçlanacak.

Yorumlar
hkesyanh
tebrikler ...
Cevapla
mert
nedeb herkes israili sucluyorki sizce katilmi suclu katile destek verip urunlerini alip onlara para sagliyanlarmi
Cevapla
hasan
helal olsun daha da fazla yapsınlar paralarını da alsınlar
Cevapla
kim tutar sizi:)
hadi aslanlarim,daha etkili daha ses getirten bi şeyler yapın ki bu azmiş ısrail e ders olsun.hay yigitler:)
Cevapla
iyi yaptı israil
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.