Güncel

Anonymous Türkiye'yi tehdit etti

Hacker grubu ABD'ye de iddiaları tanıması için bir yıl süre verdi.


Anonymous, sözde ermeni soykırımı iddialarını tanıyana kadar Türkiye'nin resmi sitelerine saldırı düzenleyeceğini açıkladı. Hacker grubu ABD'ye de iddiaları tanıması için bir yıl süre verdi.

1328519469_1106071.jpg

25 Ocak tarihinde youtube sitesinde yayınladıkları 'Operation Armenian Genocide' (Ermeni Soykırımı Operasyonu) adlı videoda, "1915'te Türkler milyonlarca ermeniyi öldürdü. Şimdi bu eylemlerininiz bedelini ödemek zorundasınız. Aralarında kadın ve çocukların da bulunduğu yaklaşık 2 milyon insan Türkler tarafından öldürüldü ve siz hâlâ soykırım işlendiğini inkar ediyorsunuz. Fransa'ya karşı protestolarınız işe yaramayacak. Fransa yüzlerce tarihçinin desteklediği yasa tasarısını kabul edecek. Avrupa Birliği'ne katılamadınız ve asla da katılamayacaksınız. Bu size bir uyarıdır. Soykırımı tanıyana kadar Türk hükümetinin internet sitelerini hedef almaya başlıyoruz" deniliyor.

Daha önce de Türkiye'deki resmi internet sitelerine saldıracağını açıkladığında Türk hackerlerin saldırılarına maruz kalan Anonymous'un bu küstahlığına Türk hackerlerin cevabı bekleniyor.

Yorumlar
Misafir
cevap en kısa zamanda verilecek...
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.