Güncel

Anonymous üyeleri hapiste!

Anonymous hacker grubu üyelerine hapis cezası geldi.

Anonymous üyeleri hapiste!

Anonymous hacker grubu düzenlediği ulusal saldırılarla biliniyor. Sanal korsan 'Anonymous' grubu üyesi Christopher Weatherhead'in, büyük finans şirketlerinin bilgisayar sistemlerine siber saldırılar düzenlediği gerekçesiyle 18 ay hapis cezasına çarptırıldığı belirtildi.

22 yaşında olan Weatherhead, Kendini “hactivist” olarak tanımlıyordu ve Mastercard, Visa, Paypal gibi şirketlere yönelik bilgisayarların çalışmasını etkileyecek siber saldırılarda yer aldığı iddia ediliyor. Genç hacker bu gerekçeyle 18 ay hapis cezası aldı.

1359209806_anonymous-008.jpg

Grubun diğer üyelerinden 28 yaşındaki Ashley Rhodes 7 ay hapis cezası alırken, 24 yaşındaki Peter Gibson’ın ise şartlı olarak tahliyesine karar verildi.
Yorumlar
x
Bunlar bütün yazılımları yapan şirketlere çalışyorlar yeni bir program satışa hazırsa eskisi hemen hacklenir ki yenisi satilsın diye. Bunlar şeyin önde gidenleri anlayan anladı
Cevapla
hakan
bu gurup zaten bir numarali israil destekcisi ve turkiye dusmani insallah hepsini yakalarlar ve hepsine en agir ceza verilir (adi bit yavrulari)
Cevapla
Misafir
ne yapacaklardi odulmu vereceklerdi
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.