Güncel

Apple, 2021 Apple tasarım ödülleri'nin kazananlarını açıkladı

Apple, sınıfının en iyi uygulamalarını 2021 Apple tasarım ödülleri'nin kazananlarını açıkladı. İşte ‘En iyi' olarak gösterilen uygulamalar.

Apple, 2021 Apple tasarım ödülleri'nin kazananlarını açıkladı

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden Apple, dünyanın dört bir yanındaki geliştiricileri inovasyon, görsel ve grafik, etkileşim, eğlence, kapsayıcılık ve sosyal etki kategorilerinde ödüllendiren 2021 Apple Tasarım Ödülleri'nin kazananlarını açıkladı. Etkinlik kapsamında sınıfının en iyisi 12 uygulama ve oyun ödüllendirildi.

Apple'ın Küresel Geliştirici İlişkileri Başkan Yardımcısı Susan Prescott, 2021 Apple Tasarım Ödülleri hakkında şu açıklamaları yaptı:

"Bu yılın Apple Tasarım Ödülü sahipleri, harika bir uygulamadan ne beklediğimizi yeniden tanımladı. Bu hak edilen başarıdan dolayı kendilerini tebrik ediyoruz. Bu geliştiricilerin çalışmaları, uygulamaların ve oyunların günlük hayatımızda oynadığı kritik rolü temsil ediyor ve altı yeni ödül kategorimizin mükemmel örnekleri."

2021 Apple Tasarım Ödülleri sahiplerini buldu

Kapsayıcılık

Bu kategorinin kazananları, çok farklı geçmişlere ve yeteneklere sahip kullanıcıları destekliyor ve farklı diller konuşarak herkes için harika bir deneyim sağlıyor.

Uygulama: Sesli Rüya Okuyucu

Geliştirici: Voice Dream LLC (ABD)

Oyun: "HoloVista"

Geliştirici: Aconite (ABD)

Keyif ve Eğlence

Bu kategorinin kazananları, Apple teknolojileri tarafından geliştirilmiş unutulmaz, ilgi çekici ve tatmin edici deneyimler sunuyor.

Oyun: "Pok Pok Playroom"

Geliştirici: Pok Pok (Belçika)

Oyun: "Küçük Orpheus"

Geliştirici: Çin Odası (İngiltere)

Etkileşim

Bu kategorinin kazananları, platformlarına mükemmel bir şekilde uyarlanmış kullanıcı dostu arayüzler ve zahmetsiz kontroller sağlıyor.

Uygulama: HAVUÇ Hava Durumu

Geliştirici: Brian Mueller, Grailr LLC (ABD)

Oyun: "Tek Başına Kuş"

Geliştirici: George Batchelor (Kanada)

Sosyal Etki

Bu kategorinin kazananları, insanların hayatlarını anlamlı bir şekilde daha iyi hale getiriyor ve kritik konulara ışık tutuyor.

Uygulama: Gözlerim Ol

Geliştirici: S/I Be My Eyes (Danimarka)

Oyun: "Alba"

Geliştirici: Ustwo oyunları (Birleşik Krallık)

Resimler ve Grafikler

Bu kategorinin kazananları çarpıcı görsellere, ustaca çizilmiş arayüzlere ve benzersiz ve tutarlı bir temayı tamamlayan yüksek kaliteli animasyonlara sahiptir.

Uygulama: Loona

Geliştirici: Loona Inc (Beyaz Rusya)

Oyun: "Genshin Etkisi"

Geliştirici: MiHoYo Limited (Çin)

İnovasyon

Bu kategorinin kazananları, Apple teknolojilerinin sıra dışı kullanımıyla kendi türünde ayrı bir yere oturan en gelişmiş oyun deneyimini sağlıyor.

Uygulama: Naad Sadhana

Geliştirici: Sandeep Ranade (Hindistan)

Oyun: "League of Legends: Wild Rift"

Geliştirici: Riot Games (ABD)

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.