Apple 25 Mart'ta hangi ürünleri tanıtacak?

Apple'ın 25 mart tarihinde bahar etkinliği düzenleyeceği bir süredir konuşuluyordu. Etkinlik ile ilgili detaylar da yavaş yavaş belli olmaya başladı. Peki, geçtiğimiz yıllarda düzenlenen bahar etkinliklerinde birbirinden önemli donanım ürünlerini tanıtan Apple, 25 Mart'ta hangi ürünleri tanıtacak?

Apple 25 Mart'ta hangi ürünleri tanıtacak?

Apple'ın 25 Mart’ta Cupertino Apple Park’ta bulunan Steve Jobs Tiyatrosu‘nda düzenlenleyecek olduğu etkinlikte hangi ürünleri tanıtacağı yavaş yavaş belli olmaya başladı.

Apple 25 Mart'ta hangi ürünleri tanıtacak?

Apple 25 Mart'ta hangi ürünleri tanıtacak? - Resim : 1

Merakla beklenen etkinlik için davetiyeler hızla dağıtılırken söz konusu lansman It's Show time sloganıyla duyuruldu.

Türkiye saati ile 21:00'de başlayacak

Etkinlik Türkiye saati ile 20:00’da başlayacak. Etkinlikte ilk olarak yeni TV ve eğlence servisinin tanıtılacağı söyleniyor. Bu yeni servis, Apple'ın en son 2015 yılında kullanıma sunduğu Apple Music’ten sonraki ilk dijital servisi olacak.

Apple fanları tarafından merakla bekleniyor

Detaylar resmi olarak açıklanmasa da Apple'ın 25 Mart'ta iPad Mini 5, yedinci nesil iPad, yedinci nesil iPod touch, AirPower ve AirPods 2 gibi ürünlerin tanıtılacağı gelen bilgiler arasında. Ancak teknoloji kulislerinde konuşulan bir diğer iddia ise Apple bu ürünleri etkinlikte tanıtmak yerine basın açıklaması yaparak da duyurabilir. 

Netflix rakibi geliyor

Tüm bunların yanında Apple'ın News adındaki haber abonelik platformunu da tanıtması beklenirken Netflix'te olduğu gibi gazete ve dergi servislerini bir araya getireceği bi diğer iddialar arasında.

Bütün bu detaylara ekleme yapacak olursak, etkinliğin tamamlanmasının ardından iOS 12.2 güncellemesinin de yayınlaması bekleniyor.