Güncel

Apple bugün ne tanıtacak?

Apple, WWDC konferansında neler duyuracak?

Apple bugün ne tanıtacak?

Bildiğiniz gibi Apple bugün her yıl düzenlediği WWDC etkinliğini gerçekleştirecek ve yeni ürünlerini bu etkinlikte tanıtacak. Apple'ın World Wide Developers Conference, San Francisco bugün başlıyor ve açılışı her zamanki gibi Apple'ın CEO'su Tim Cook'un yapması bekleniyor.

Apple bu konferansta önemli duyurular yapacak. iOS 7 başta olmak üzere yeni Macbook'lar ve iRadio'nun tanıtılması bekleniyor. Aslında iWatch, iTV, retina iPad mini, yeni iPhone, yeni iPad gibi modellerin de bu konferansta tanıtılması bekleniyordu ancak henüz çalışma aşamasında oldukları için bu ürünlerin tanıtılmayacağı söyleniyor.

1370855529_wwdc-2013.jpg

Ayrıca bu etkinlikte tanıtılacak olan iOS 7'nin şimdiye kadar sızdırılan görüntülerle alakası olmadığı açıklandı. Etkinlik öncesi yeni işletim sistemini kullanma şansı yakalayan kişiler şimdiye kadar gelen sızıntıların iOS 7 ile alakası olmadığını belittiler.

Etkinlik hakkında sadece bu kadar bilgi olması ve şimdiye kadar söylenenlerin sızıntıların yalan olması, heyecanı biraz daha arttırdı. Takipçiler için Apple'ın tanıtacakları hakkında daha çok merak uyandırdı. Peki size göre Apple bugün ne gibi ürün ve yazılımlarla karşımıza çıkabilir?

Yorumlar
okan
adamlarin yaptiklari herzaman olay oldu. nokia da cirpiniyor duruyor. samsung herzamanki gibi apple a yeni yeni seyler öğretiyor. helal olsun bu iki firmaya
Cevapla
iphon 5
Aple den pek bir yenilik beklemiyorum ama iOS 7 nin androide nazaran kat kat stabil olacağına eminim.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.