Güncel

Apple CEO 23 Nisan'ı kutladı

Apple'ın CEO'su Tim Cook geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutladı.


Yabancı şirketlerin CEO'ları zaman zaman Türk bayram ve özel günleri ile ilgili paylaşımlar yapıyorlar. Bunlardan biri olan Apple CEO'su Tim Cook, 23 Nisan'da bu tip paylaşımlar yapıyordu. Bu yıl da geleneği bozmayan Tim Cook, Twitter hesabından paylaştığı bir tweet ile 23 Nisan'ı kutladı.

ABD merkezli teknoloji devi Apple'ın CEO'su Tim Cook, Twitter hesabından yaptığı Türk bayraklı paylaşım ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı.

Twitter mesajında 13 yaşındaki Türk genci Özgün Asya'nın Apple Pencil kullanarak iPad'e yaptığı resme yer veren Cook, Asya'ya teşekkür de etti. Bu arada Özgün Asya'nın yaptığı bu çalışma firmanın Türkiye için hazırladığı tanıtım videolarında da kullanılmıştı. 

Tim Cook'un "Bugün Türkiye'de Çocuk Bayramı! 13 yaşındaki İstanbullu Özgün Asya'ya Apple Pencil kullanarak iPad'ine resmettiği bu renkli portre için çok teşekkür ediyorum"  notunu düşerek paylaştığı İngilizce resim kısa sürede binlerce 'retweet' aldı.

Tim Cook geçtiğimiz yıllarda da farklı 23 Nisan mesajları ile bu anlamlı bayramı kutlamıştı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.