Güncel

Apple hangi firmayı satın alacak?

Apple'ın satın alması muhtemel olan işte o dev şirketler!

Apple hangi firmayı satın alacak?

Eğer bankada bir kaç milyon dolarınız olsa ne yapardınız? New York Times gazetesinin Apple ile iligil Andrew Ross Sorkin'e sorduğu soru da tam olarak buydu. nin çok parlak olmadığını gelen haberlerden biliyoruz.

'in son hamlesini belirleyecek ve şekil verecek olsa da Apple için çok makul bir seçenek diyemeyiz. RIM için de tarafından satın alınması durumu konuşulurken, Twitter'ın bu sıralar Apple için büyük bir fırsat olabileceği düşünülüyor. Geçtiğimiz günlerde de Apple Twitter'a önemli bir miktar ayırmayı düşündüğü de gelen bilgiler arasındaydı. Ayrıca Apple için Nuance, Path ve Sprint gibi seçenekler de bulunuyor.

1343802378_dsc02304largevergemediumlandscape.jpg

Sorkin Apple için, göz önünde bulundurursa, bazı tavsiyelerde bulundu. Bu günlerde Apple'ın sonraki adımını görmek epey zorlaştı. Ancak Google ve Facebook gibi iki büyük rakibinin sosyal medyada ilerleyişine katılmak Apple için iyi bir adım olabilir.

Özellikle Google+ gibi sıfırdan başlayarak iyi bir başarı yakalamış bir gerçek olsa da aynı şansın Apple'da da olacağını söylemek zor. sosyal medyanın kabul edebileceği son damlaydı diyebiliriz. Sizce Apple hangi cepheden dahil olacak?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.