Güncel

Apple iPhone 13 Pro'nun bu modeli iptal edildi! Piyasaya sürülmeyecek

Apple iPhone 13 Pro, 256 GB depolama varyantı yeni sızan raporlara göre iptal edilecek. İşte detaylar.

Apple iPhone 13 Pro'nun bu modeli iptal edildi! Piyasaya sürülmeyecek

Apple'ın bu ay iPhone 13 serisini piyasaya sürmesi bekleniyor. Cihazların piyasaya sürülme tarihi yaklaştıkça daha fazla sızıntı karşımıza çıkıyor. şimdi iPhone 13 Pro serisi hakkında yeni bir detay ortaya çıktı. Yeni habere göre Apple'ın Pro modelleri için 256 GB'lık bir depolama varyantı gelmeyebilir.

Apple, genelde kullanıcıları daha yüksek bir sürümü satın almak zorunda bırakıyor diyebiliriz. Şirket daha önce de, Apple'ın orta 32 GB depolama varyantını atlayarak direkt olarak 64 GB'lık varyant sunmuştu. Diğer seçeneğin en düşük 16 GB olduğunu varsayarsak kullanıcılar mecburen en yüksek varyantı almak zorunda kalıyor. Benzer şekilde, Apple, iPhone 7 ile 32GB'lık bir temel depolama varyant sunmuştu. Ardından 64GB'lık orta varyantı  atladı ve doğrudan 128GB depolama varyantını sundu. Her yıl Apple'ın geri kalan modellerinde de durum benzer şekilde yaşandı.

Apple 13 Pro, 256 GB depolama varyantı sunmayacak

Apple iPhone 13 Pro'nun bu modeli iptal edildi! Piyasaya sürülmeyecek - Resim : 1

Şimdi Apple, iPhone 13 Pro ile 128 GB'lık bir temel depolama varyantı sunacak ve ardından doğrudan 512 GB depolama varyantına geçecek. Yine en uygun 256GB depolama varyantı Apple tarafından kaldırılıyor. Bu durumda kullanıcılar yine en yüksek varyantı almak zorunda kalacak.

Bununla birlikte Apple, Pro modelleriyle birlikte 1 TB depolama varyantları da getirecek. iPhone 13 mini ve iPhone 13, temel 64 GB depolama varyantı, 128 GB depolama varyantı ve 256 GB depolama varyantı ile başlayacak. 

Yorumlar
Koray
dacia spring türkiyeye ne zaman gelecek
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.