Güncel

Apple nihayet bir tarih verdi!

Teknoloji devi, Apple Watch Series 6 ve yeni nesil iPad modellerini tanıtacağı etkinliğini 15 Eylül'de düzenleyeceğini açıkladı.

Apple nihayet bir tarih verdi!

Apple'ın yeni nesil Apple Watch ve iPad modellerini tanıtması muhtemel etkinliği 15 Eylül'de Apple Park'ta gerçekleştirilecek. Konuyla ilgili olarak basın davetlerini yollayan marka resmi açıklama yapmasa da yeni iPhone modellerinin bu etkinlikte tanıtılması bekleniyor.

Apple nihayet bir tarih verdi!

ABD saati ile 10:00'da başlayacak etkinlikte altıncı nesil Apple Watch ve güncellenen iPad modellerinin tanıtılması bekleniyor. iPhone 12 modellerinin ise Ekim ayında yapılacak bir etkinlikle tanıtılacağı düşünülüyor. iPhone 12 modellerinin gecikmesinin sebebi ise koronavirüs yüzünden üretimde yaşanan sıkıntılar.

Apple Watch Series 6'da çok büyük bir değişiklik beklenmiyor. Daha büyük pil ve benzeri özellikleri olması beklenen saat ile beraber yeni nesil iPad Air modelinin de tanıtılmasına kesin gözle bakılıyor.

Yorumlar
X Artık Biliniyor
Dört gözle beklemiyoruz.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.