Güncel

Apple Store Randevu Alma Rehberi

Apple Store için randevu almak isteyenler rehberimize bakabilir!

Apple Store Randevu Alma Rehberi

Türkiye'de resmi Apple Store mağazalarının açılması ile Apple ürünleri kullananların en önemli eksiklerinden biri olan 1. dereceden muhattap bulma sorunu çözüldü fakat başka bir problem ortaya çıktı. Apple Store'dan randevu almak. Deyim yerindeyse kimi zaman deveye hendek atlatmak daha kolay olabiliyor. Bu rehberimiz ile Apple Store'dan randevu alabilmeniz için bazı tüyoları sizlerle paylaşacağız. 

1455121518_applestore-randevu-1.jpg

Apple Store teknik servisi, gelecek olan potansiyel yoğunluğu önlemek adına randevu sistemi ile müşterilerine yanıt vermeye çalışıyor. Tabi bu da çoğu zaman müşterilerin telefon başında uzun süreler harcamasına sebep oluyor. Hazırladığımız rehber ile bazı ipuçları sayesinde bu süreyi daha sancısız geçirmenizi sağlayacağız.

Aslında bu link üzerinden eriştiğiniz site üzerinden gideceğiniz mağazayı ve saati seçmeniz yeterli olacak fakat boş bir aralık bulmak işin zor kısmı. İlk olarak yapmanız gerek bir nevi pusuya yatarak gece 23:59 olduğu anda bu linki alabildiğinde zorlamak ve kendinize bir boşluk yaratmak. bu konudaki şansınızı arttırmak için ise birden fazla bilgisayarda sürekli olarak denemenizde fayda yani bir ekip çalışması gerekebilir.

Apple Store randevusu ise yeni bir iş sahası açmış durumda. Karaborsa bilet derken şimdi de karaborsa ile randevu satışları ortaya çıkmaya başladı. Çeşitli forum sitelerinde bu tür ilanlara denk gelirseniz, elinizdeki ürünün sorunundaki aciliyete göre hareket edebilirsiniz. 

Apple Store Randevusu öncesinde elinizdeki cihazın satın alınma tarihi, seri numarası gibi bilgiler elinizin altında olursa yapacağınız işlemleri hızlandırabilirsiniz. Bütün bunların garantisi yok fakat bilinçsizce hareket etmekten iyidir. 

Son olarak bütün bunlara rağmen sabrınız taşarsa Apple tarafından yetkilendirilmiş diğer servislere de başvurduğunuzda benzer bir servis kalitesi alacaksınız. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.