Güncel

Apple Store'a soygun şoku!

Apple Store, beş hırsız tarafından saniyeler içerisinde soyuldu.

Apple Store'a soygun şoku!

Apple fiyatlarına geçtiğimiz gün oldukça büyük bir zam geldi. Getirilen fiyat düzenlemesi sonucunda kara kara düşünen kullanıcılar, ne yapacağını şaşırdı. O fiyata araba alınır dediğimiz günler geldi de çattı diyebiliriz açıkçası. Şimdi sizlere aktaracağımız olay Türkiye'den değil ancak yakında Türkiye'de de bu tarz bir olay yaşanırsa sakın şaşırmayın deriz.

New York eyaletindeki Walt Whitman alışveriş merkezi içerisinde yer alan Apple Store, beş hırsız tarafından saniyeler içerisinde soyuldu. Kameralara yansıyan bu soygunun görüntülerinin ortaya çıkmasının ardından, Apple’ın hangi ürünlerinin çalındığı da tespit edildi.

6 Temmuz 2018 tarihinde 18:30 sularında gerçekleştirilen bu soygunda beş kişi Apple’ın mağazasına giriş yapıyor.

Müşteri şekilde içeriye giren hırsızlar, iPhone 8 ve iPhone X modellerini incelemeye başlıyor. Daha sonra ise olan oluyor.

Hırsızlar bir anda masada sergilenen tüm ürünleri toplamaya başlıyor. Yaklaşık olarak 15 saniye içerisinde masadaki tüm demo ürünleri toplayarak kaçan hırsızlar, toplamda 19 bin dolar değerinde 20’in üzerinde iPhone’u çalıyor. Yayınlanan kayıt görüntülerine yukarıdaki oynatıcı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
misafir
zaten vitrin ürünleri.. apple' a koymaz bu kadarı..
Cevapla
Azad
Bir hafta önceki haber, hemen hemen bütün teknoloji sitelerinde yayınlanmıştı 1 hafta önce. Çok geriden takip ediyorsunuz.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.