Güncel

Apple Store Türkiye Açılıyor!

Apple Store Türkiye'nin Davetiyeleri Dağıtılmaya Başlandı

Apple Store Türkiye Açılıyor!

Apple'ın ülkemizde açacağı Apple Store ertelemeleriyle birlikte haberlerimize oldukça konu olmuştu. Tim Cook'un ülkemize gelmesiyle kapılarını ziyaretçilerine açacağı öngörülen Apple Store Türkiye'nin kesin açılış tarihi 5 Nisan oalrak belirtildi.

Zorlu Center'da açılacak Apple Store'un yurtdışındaki gibi hizmet verip vermeyeceğini şimdilik bilmiyoruz ama kalitenin ve şıklığın ön planda tutulacağından eminiz. Ülkemizde "açılışa özel" deyimiyle birlikte kullanıcıların 5 Nisana özel kampanya bekledikleri haberlerini alsakta Apple'dan böyle bir organizasyon beklemek biraz tuhaf olacaktır. Yabancı teknoloji marketlerin bir bir ülkemizden çıkış yaptıkları bu dönemde Apple Store'u bu yatırımından dolayı da ayrıca tebrik ediyoruz.

Apple Store'un ülkemizde faaliyet göstermeden önce özellikle iPhone telefonların ilk çıktığı dönemde fahiş fiyatlarla kullanıcılara telefon satılmasının önüne geçmesini umduğumuz Apple Store Türkiye'nin ülkemize hayırlı olmasını diliyoruz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.