Güncel

Apple Store'da iPhone 6 Plus eğilme testi yaparken yakalandılar (Video)

Apple Store'da iPhone 6 Plus eğilme testi yapan gençler, kendilerini Youtube üzerinden ele verdi.

Apple Store'da iPhone 6 Plus eğilme testi yaparken yakalandılar (Video)

Bazen suç işleyen insanlar bu suçlarını aptalca bir şekilde sosyal paylaşım sitelerinde veya video paylaşım siteleri üzerinden paylaşarak kendilerini ele veriyorlar. Bunlardan biri de İngiltere’de yaşayan 15 yaşındaki iki öğrenci oldu.

Apple’ın iPhone 6 Plus phablet telefonunun eğilme haberleri ile birlikte, cihaza eğilme testi uygulamaya başlandı. Şimdiye kadar birçok iPhone 6 Plus eğilme testi videosu yayınlandı. İngiltereli iki öğrencide aynı şekilde iPhone 6 Plus eğilme testi yapıp Youtube üzerinden yayınladı. Ancak onların testinin diğerlerinden bir farkı vardı.

1411559619_iphone6bendtest.gif

Şimdiye kadar yapılan testlerde test sahipleri iPhone 6 plus’ı satın alarak yapıyordu. Daha çocuk yaştaki gençler Danny ve Kylie, bu testi bir Apple Mağazasında teşhir edilen bir iPhone 6 Plus üzerinde yaparak videosunu yayınladı.

Yaptıklarının suç olduğunun farkına varan veya yakalanan çocuklar bir özür mesajı yayınladı. Özür mesajını yine Youtube üzerinden yayınlayan Kylie, yaptıklarının yanlış olduğunu bundan dolayı özür dilediklerini ve hasar göre iPhohone 6 Plus’ın ücretini ödemeye hazır olduklarını söyledi. Kylie bunları söylerken yüzünü göstermedi.

Sonraki sayfada iki gencin AApp Store’da iPhone 6 Plus’ı nasıl eğdiklerini gösteren ve özür diledikleri videoları izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.