Güncel

Apple Türkiye Ülke Müdürü bakın kim oldu?

İşte Apple'ın Türkiye temsilcisi!

Apple Türkiye Ülke Müdürü bakın kim oldu?

Apple'ın son zamanlarda Türkiye için yeni projelerini duymaya başlamıştık. Türkiye projeleri için iş ilanları da veren Apple'ın Türkiye Müdürü Resan Yüner oldu. Bilişim teknolojilerinin tanıdık isimlerinden olan Yüner Apple Türkiye sorumlusu olacak.

Daha önce de Oracle Türkiye Direktörü Resan Yüner şimdi de Apple için çalışacak. Yüner'in görevinin 1 Kasım 2012 tarihinden itibaren başlayacağı belirtiliyor. Resan Yüner haberi doğrulamakla birlikte, bir süre daha Oracle'da çalışacağından haberden rahatsız olduğunu da belirtti.

1349369961_resan-yuner-apple-turkiye-oracle.jpg

Apple'ın Türkiye üzerindeki projelerinden bir tanesi iTunes Türkiye'yi aktive etmek olacak. Resan Yüner'in gelmesiyle birlikte Apple'ın Türkiye'ye yönelik planlarının artması bekleniyor.

Yorumlar
hanifi
O zaman hanımefendi nin ilk işi apple bir faksla türkiye haritasi ve kktc haritasini yollayıp BIR DAHA BÖYLE BIR DENSIZLIK YAPMAYİN DEMEK OLSUN.
Cevapla
yalcin
ben olacak degildim yaa sen paradan habe ver apple.
Cevapla
beskazali
Aynen hanefi
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.