Güncel

Apple TV Plus o tarihte geliyor!

Apple'ın Netflix rakibi Apple TV Plus 1 Kasım'dan itibaren 100'ü aşkın ülkede kullanıma sunuluyor.


Dijital video platformları arasında rekabet giderek artıyor. Netflix ile başlayan bu furya Amazon Prime, Disney Plus ve Apple Plus ile devam ediyor. Bir süredir bazı detayları belli olan Apple TV Plus'ın kullanıma sunulacağı tarih de açıklandı.

Apple TV Plus o tarihte geliyor!

Apple'ın dijital video platformu olan APple TV Plus, Kasım'dan itibaren özel içeriklerle yayın hayatına başlıyor. İlk etapta 'ü aşkın ülkede kullanıma sunulacak olan platformun en gözde dizisi Jason Mamao'nun başrollerinde yer aldığı See olacak.

Ayl dolardan başlayan fiyatlarla satılacak olan Apple TV Plus'ın Türkiye'de kullanıma sunulup sunulmayacağı bilinmiyor. Ancak ülkemizde dijital video platformları RTÜK denetimine geçtiği için Apple'ın bu denetim için başvurup başvurmadığı bilinmiyor.

Apple ürünü alana yıl bedava

Öte yandan Apple CEO'sunun yaptığı açıklamaya göre iPhone, iPad ya da MacBook alanlara 1 yıllık Apple TV Plus üyeliği bedava verilecek. Bu kampanyanın ne kadar süreceği ise bilinmiyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.