Güncel

Apple Watch bilek yaktı

Apple Watch akıllı saat adamın bileğini fena halde yaktı.


Jørgen Mouritzen adıyla Danimarka'da yaşayan bir adam, Apple’ın akıllı saati Apple Watch’ın bileğinde ciddi yanıklar oluşturduğunu iddia etti. Danimarkalı website Ekstra Bladet'a göre, 17 Ekim'de gerçekleşti ve Mouritzen, Apple tarafından gerçekleştirilen soruşturmanın sonuçlarını bekliyor.

Olayın görgü tanığı ise mağdurun hikayesini kabul ederek yakıcı sıcaklığın saatten geldiğini ve başka bir dış kaynaktan gerçekleşmediğini söyledi. Apple, bant ve saati inceledikten sonra, Apple Watch akıllı saatin Mouritzen’ın yaralarından sorumlu olduğuna dair hiçbir kanıt olmadığı sonucuna vardı.

Ayrıca Apple’ın Danimarkalı PR firması, bandın bir dış kaynaktan yandığını ve saatin içinde yakabilecek bir elektronik olmadığını söyledi. Apple, Mouritzen ve şirket arasında özel bir mesele olduğunu düşünüyor ve bu yüzden yorum yapmayacağını söyledi.

Fotoğraflarla bileğinde gerçekleşen derin yanık izlerini gösteren Mouritzen, Apple’dan saatini değiştirmesini istedi. Aşağıda ve sonraki sayfalarımızda mağdur tarafından yayınlanan fotoğrafları inceleyebilirsiniz.

1448433934_picture-shows-two-deep-burns-on-mouritzens-wrist.jpg
1448433951_after-some-time-the-wounds-are-starting-to-heal.jpg
1448433970_man-claims-to-have-been-severely-burned-by-his-apple-watch.jpg
1448433982_the-watch-band-was-burnt.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.