Güncel

Apple Watch üzerinden pizza sipariş edin

Artık ABD'de yaşayanlar Domino's Pizza'nın Apple Watch uygulaması sayesinde akıllı saatleri üzerinden pizza siparişi verebilecek.

Apple Watch üzerinden pizza sipariş edin

ABD merkezli pizza dağıtım şirketi Domino's Pizza Apple'ın akıllı saati Apple Watch için geliştirdiği uygulamasını yayınladı. Domino's Pizza bu uygulama sayesinde ABD'de yaşayan müşterilerine akıllı saat üzerinden saniyeler içerisinde pizza siparişi verebilme olanağı sağlıyor.

Daha önceden internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden çevrimiçi sipariş alan Domino's Pizza siparişini Apple Watch üzerinden vermek isteyenler için ilk olarak favori pizzalarını seçmelerini istiyor. Apple Watch'ın küçük ekranlı olması nedeniyle birçok detaya ekranda yer verilemediğinden dolayı Apple Watch uygulaması üzerinden pizza siparişi verecek kişiler ilk olarak Domino's Pizza internet sitesinden ya da mobil uygulamasından adres bilgilerini, iletişim bilgilerini ve favori pizzalarını seçerek kaydediyor hatta dilerse kendi pizzasını oluşturabiliyor.

1451760074_dominos-pizza-uygulama.png

Müşteriler favori pizzalarını kaydettikten sonra Apple Watch uygulaması üzerinden oluşturdukları favori pizzalar menüsünü görerek buradan dilediği pizzayı seçiyor ve tek dokunuşla siparişini veriyor. Sadece ilk siparişinizde yapmanız gereken bu işlemi diğer siparişlerinizde tekrarlamadan bir dakikadan çok daha kısa bir süre içinde pizza siparişinizi Apple Watch üzerinden verebiliyorsunuz. Siparişinizi verdikten sonra pizzanızın hazırlanma durumunu Apple Watch üzerinden takip edebiliyorsunuz.

Şimdilik sadece Amerika Birleşik Devletleri'ni kapsayan Domino's Pizza Apple Watch uygulamasının kısa zamanda Türkiye ve Apple Watch'ın satışa sunulduğu diğer ülkelerde de yayınlanması bekleniyor. Aynı zamanda Domino's Pizza Apple Watch uygulamasının bir benzeri Pebble akıllı saatler için de yayınlanmış durumda. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.