Güncel

Apple'a büyük çalım: Huawei FreeBuds Studio!

Apple'ın kulak üstü bir kulaklık çıkarması beklenirken Huawei FreeBuds Studio tanıtıldı.

Apple'a büyük çalım: Huawei FreeBuds Studio!

Bugün düzenlenen bir etkinlikte Huawei Mate 40 ailesi resmi olarak tanıtıldı. Bu tanıtımda Huawei'nin bir de sürprizi vardı: Kablosuz bir kulak üstü kulaklık. Yeni modelin ismini Huawei FreeBuds Studio olarak açıklayan marka hiç beklenmedik bir ürün tanıtmış oldu. 

Genelde kulak içi modelleri bulunan Huawei şimdi de kulak üstü bir modeli piyasaya sürdü. Bu sayede Apple'ın da benzer bir isimle geliştirdiği ürüne önemli bir rakip gelmiş oldu: Huawei FreeBuds Studio

Apple'a büyük çalım: Huawei FreeBuds Studio!

Kulak üstü modelin önemli bir özelliği aktif gürültü engelleme özelliğine sahip olması. Hi-Fi ses kalitesi sunan yeni kulaklık modeli 48 kHz'e kadar geniş frekanslı yüksek çözünürlüklü ses kalitesi sunuyor.  ANC yani aktif gürültü engelleme teknolojisine sahip olan kulaklık, çevresel gürültüye göre değiştirilebilen üç gürültü engelleme moduna sahip.

Kulaklık farklı renk seçenekleri ile piyasaya sürülüyor. Huawei FreeBuds Studio, kullanıcıların bağlantıyı kesip yeniden bağlamaya gerek kalmadan aynı anda iki cihaza Bluetooth üzerinden bağlanmasına olanak tanıyan dört kanallı, çift modlu çift bağlantıya sahip. Çift bağlantı, aynı zamanda Android, iOS ve Windows tabanlı cihazlarda da destekleniyor.

Huawei FreeBuds Studio pil ömrü

Huawei FreeBuds Studio tamamen şarj olduğunda, ANC açıkken 20 saate kadar veya ANC kapalıyken 24 saate kadar müzik çalabiliyor. Sadece 10 dakikalık şarjla Huawei FreeBuds Studio, ANC açıkken beş saat veya ANC kapalıysa sekiz saat müzik çalabiliyor.

Huawei FreeBuds Studio fiyatı

Kulaklığın Avrupa fiyatı 299 Euro olarak açıklandı. Bu kulaklık modelinin Türkiye pazarında satılıp satılmayacağı şimdilik belli değil.

Yorumlar
Microdost
Bence artık şu yapmalıyız. Yeni çıkan teknolojileri 5-10 sene sonra satın alma isteğimiz olsun...O sürede yeni ürün çıkarır marka bizde bunu alırız:)
Cevapla
💎G@kko💎
Önümüzde ki süreçte abd ve Çin firmalarının bele haberlerini çok göreceğiz
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.