Güncel

Apple'dan yeni bir rekor daha!

Dünyanın en büyük şirketi yeni bir rekora daha imza attı!

Apple'dan yeni bir rekor daha!

Evet Apple yine, yeniden bir rekora daha imza attı! Dünyanın en büyük dev şirketi Apple  imza attığı rekorlara gün geçmeden, yenisini eklemeye devam ediyor. Son rekorunda ise şirket,  600 milyar dolarlık piyasa değerine ulaştı.

Apple, Steve Jobs'un son yılları ve Tim Cook'un başa geçtiği dönemden beri en parlak günlerini yaşıyor şüphesiz. İnternette Apple, Steve Jobs, ve yeni yönetim ile alakalı yer alan olumsuz haberlerin gerçeği yansıtmadığını şirketin bugünki durumuna baktığımızda zaten görebiliyoruz.

1334152623_apple-money.jpg
Salı günü dünyanın en değerli firması Apple  %1.2'lik artışla 644 dolardan işlem görmeye başlayınca şirketin piyasa değeri de 600.4 milyar dolara yükseldi, aynı zamanda bu da yeni bir rekorun haberciliği görevini üstleniyordu! Apple'ın belki ulaşmak istediği belki de istemediği fakat, önünde hala bir hedef gibi duran rekor ise 1999 yılında Microsoft tarafından kırılan 619 milyar dolar değeri duruyor.
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.