Güncel

Apple'ın eş kurucusu Nokia peşinde!

Wozniak Apple geleneğini Nokia için de uyguladı!

Apple'ın eş kurucusu Nokia peşinde!

Apple'ın efsanevi eş kurucusu Steve Wozniak Apple için sürdürdüğü sıraya geçip alma geleneğini sürdürmeye devam ediyor. Bu seferki ürünleri arasında ise Nokia'nın eşsiz amiral gemisi Lumia 900 yer alıyor.

Hatırlayacaksınız Wozniak en son geçtiğimiz ay yeni iPad 3 için bu tarz bir harekette bulunmuş, sıraların en başına geçerek yeni iPad'i satın almıştı. Diğer yandan Nokia'nın yeni amiral gemisi Lumia 900 çıktığı ilk günden beri olumlu yönde bir çok eleştiri almıştı. Wozniak yeni amiral gemi 900 için twitter'dan yazdığı tweet herkesi şaşırttı.

1334666724_xc.jpg
Tweet'i translate (çeviri) ettiğimizde Woz'un yeni Lumia 900 için sıraya geçeceğini anlıyoruz, işte: "AT&T'nin açılmasını bekliyorum. Bakalım Lumia 900 var mı..."
-AT&T, yeni Lumia 900'ün satışlarını gerçekleştiren ABD'li bir operatör firmasıdır.

*Wozniak'ın yeni Lumia 900'ü alıp almadığı belli değil, eğer aldı ise görüşlerini şimdiden merak ediyoruz!

Steve Wozniak kimdir? Neyin nesidir? diyor iseniz:

1334667047_zx.jpgStephen Gary Wozniak d. 11 Ağustos 1950 San Jose, Kaliforniya, ABD doğumlu bilgisayar mühendisidir. Polonya kökenli bir ailedendir. Steve Jobs'la birlikte Apple Bilgisayar şirketini kurmuştur. 1970'lerdeki kişisel bilgisayar devrimine büyük katkılarda bulunan buluşları ve cihazlarıyla tanınır. 1970'lerin ortasında Apple I ve Apple II isimli bilgisayarları geliştirmiştir. Apple II büyük bir başarı kazanarak 1970'lerde ve 1980'lerin başında en çok satan kişisel bilgisayar olmuştur.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.