Güncel

Apple'ın Türkiye'deki ilk mağazası açıldı

Apple ürünlerine ulaşmak için artık çok fazla enerji harcamayacağız. Yetkili Apple mağazası, İstanbul'da açıldı.


Saturn Taksim İstanbul'daki ilk Apple mağazasını açtı.Toplam 9000 metrekare alanı ile Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazası olan Saturn, İstiklal Caddesi'nde bulunan Demirören İstiklal AVM'de bu gün açıldı.

Teknoloji devi Saturn Taksim, tasarımın, hızın ve teknolojinin liderlerinden Apple ailesinden Mac, i-pod, i-pad, i-phone ve tüm Apple aksesuarlarını geniş bir yelpazede 50 metrekarelik Apple mağazasında sunacak.

Müşteriler,  Artık iPad 2 ve MacBook Air, MacBook Pro ve iMac gibi ödüllü Apple ürünlerinin yanı sıra çok çeşitli aksesuarlar ve Mac-uyumlu yazılımları uzmanların yardımıyla satın alabilecekler.
1324747896_454crxm0oa4c9me.jpg

Media-Saturn Türkiye CEO'su Nuri Topatan "İstanbul"daki ilk Apple mağazamızı açmaktan büyük heyecan duyuyoruz" diyerek şunları ekledi: "Yeni Apple mağazamız ziyaretçilerine iPad 2 ve Mac başta olmak üzere her türlü alışverişte birinci sınıf bir deneyim sunacak. Uzman yardımı alabilmenin yanı sıra, iPad 2 ve Mac hakkında daha fazla bilgi almak isteyen müşteriler, çeşitli ürünler için hazırlanan günlük demo'lardan cihazların temel özelliklerini öğrenebilecek, farklı proje türlerinin nasıl yaratılabileceğine yönelik gösterimleri izleyebilecek ve yeni beceriler edinebilecekler."

Saturn Taksim'de yer alan Apple mağazasında müşteriler, iPad 2 ve Apple masaüstü ve dizüstü bilgisayarların tüm serileri hakkında rehberlerin eşlik edeceği bilgilendirme görüşmelerine katılabilecekler ve Mac sahiplerinin yaptığı yaratıcı projeleri keşfedecekler. Müşteriler, müzik yapmak, Hollywood ayarında filmler ve profesyonel görünümlü web siteleri hazırlamak, akraba ve arkadaşlarla videolu sohbetler yapmak, bir blog üzerinden yazılarını paylaşmak ve çok güzel fotoğraf albümleri hazırlamak gibi projeleri hazırlamak için Mac'lerin ne kadar harika bir çözüm olduğunu görecekler.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.