Güncel

Aral, Gaming İstanbul’da Yer Alacak

GIST'in büyük katılımıcılarından biri de Aral olacak!

Aral,  Gaming İstanbul’da Yer Alacak

Gaming İstanbul, yani GIST'in başlamasına çok kısa bir süre kaldı. Oyuncuların büyük heyecanla beklediği bu fuara, oyuncular olduğu kadar büyük markalar da önem veriyor. Çok sayıda markanın da standlarıyla dolduracağı Gaming İstanbul fuarında, ülkemizin önemli distribütörü Aral'da yer alacak.

1454328367_gamingistanbul-1.jpg

Konu ile ilgili resmi bilgiyi paylaşıyoruz.

Aral oyun dünyasındaki yüksek standartları hayata geçiren ve Türk oyun sektörünün gelişmesine katma değer sağlayan Aral, katılımcılara eğlence dolu saatler geçirme sözü veriyor. FIFA 16, PES 2016, Guitar Hero Live, Just Dance, COD ve daha onlarca oyunu deneyimleyebileceğiniz Gaming İstanbul için geri sayım başladı…

GL events tarafından düzenlenen ve yaklaşık yüz bin katılımcıyı ağırlamaya hazırlanan Gaming İstanbul, dünya oyun endüstrisinin yeni buluşma noktası olacak ve oyun stüdyolarını ve geliştiricilerini, dağıtımcıları, donanım üreticilerini yerli ve yabancı ziyaretçilerle buluşturacak.

Far Cry Primal’ ı İlk Kez Oynamaya Hazır Mısın?

Far Cry Primal ilk kez Gaming İstanbul fuarında, kapalı kapılar ardında ve Aral standında olacak! Far Cry tutkunları Gaming İstanbul’da buluşacak, serinin beklenen en son oyunu Türkiye’de ilk kez özel bir organizasyonla Aral standında oynanacak! Bu deneyimi kaçırmak istemiyorsan seni de aramızda görmek istiyoruz…

“PES Ligi İstanbul Bölge Finalleri Gaming İstanbul’da ”

 PES Ligi Gaming İstanbul’da başlıyor… 4 – 6 Şubat tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezinde düzenlenecek olan Gaming İstanbul, PES Ligi İstanbul Bölge Finallerine ev sahipliği yapacak.  Teknosa Aral işbirliği ile yapılan bu büyük heyecana ortak olmak ve kayıt yaptırmak için Aral standını ziyaret edebilir ve 28 Mayıs’ta Milano’da yapılacak olan PES Dünya Finali için ilk adımı atabilirsin.  Ayrıca Bölge Finalinde dereceye giren katılımcılardan; birinciye 1500 TL, ikinciye 1000 TL ve üçüncüye 500 TL’lik Teknosa hediye çeki verilecek.

Daha fazla bilgi ve kayıt için aşağıdaki siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.