Güncel

Arcade Hotel, Avrupa'nın İlk Oyuncu Oteli Oldu

Hollanda'da açılan Arcade Hotel, oyunculara hitap eden yapısıyla dikkat çekiyor!

Arcade Hotel, Avrupa'nın İlk Oyuncu Oteli Oldu

Amsterdam'da açılan Arcade Hotel, tam anlamıyla oyunculara hitap eden bir yapıya sahip. Avrupa'nın ilk oyuncu oteli olarak dikkat çeken Arcade Hotel, kısa sürede ilgi odağı oldu.

1453507156_arcade-hotel-5.jpg

 İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >> 

Amsterdam'da açılan Arcade Hotel, odalarda yer alan retro oyun konsolları ve lobilerde bulunan arcade makineleri ile tam olarak retro oyuncuların ilgisini çekecek bir yapıya sahip. Odalarda Playstation ve Xbox gibi eski konsollar ve oyunlar ekstra bir ücret olmadan otel müşterilerinin hizmetine sunuldu.

1453507327_arcade-hotel-2.jpg

Bu oyuncu otelini özel yapan detaylardan biri de, uygun fiyatları ve bazı otellerde ücrete tabi olan çay/kahve gibi şeylerin ücretsiz olarak sunulması. Otelin sahibi Daniel Salmanovich ise tamamen oyunculara odaklı olan bu otelin mini turnuva gibi sosyal etkileşimi arttıracak etkinliklere de ev sahipliği yapacağını belirtti.

1453507644_arcade-hotel-6.jpg

Arcade Hotel'in websitesine bu link üzerinden erişip detaylı bilgi edinebilirsiniz. Otele ait üzerinden de görsellere erişebilirsiniz.

 
          
                    
          
                                
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.