Güncel

Arkadaşınızı Lazer Silahı ile vurmak ister misiniz?

Jurassic Land, Türkiye’yi, yeni macera oyunu Hunter Lazer ile tanıştırıyor.

Arkadaşınızı Lazer Silahı ile vurmak ister misiniz?

Yurtdışında oldukça popüler olan Lazer Tag oyunu artık ülkemizde de farklı arenalarda farklı oynanış şekilleriyle oynanabiliyor. First Person Shooter yani FPS oyun türünden hoşlanıyor ve oyunu gerçek dünyada yaşamak istiyorsanız Lazer Tag oyunları tam size göre diyebiliriz.

Oyununu oynamak isteyen oyunculara takım kurma, strateji geliştirme ve çözüm odaklı yaklaşım geliştirme gibi fırsatlar sunan Hunter Lazer ise macera tutkunlarının yeni gözdesi olmaya aday gibi görünmekte. 

Dinozor temalı parkı Jurassic Land’te yer alan Lazer tag arenasında oynanabilen Hunter Lazer, gerçekçi bir ‘takım çalışması’ oyunu olarak dikkati çekiyor.Hunter Lazer, bir kişinin hayatta kalma ve verilen hedeflere ulaşma mücadelesinde kendini sınaması için imkân veriyor. Özellikle çalışanlar,  ekip becerilerini geliştirme ve ekip halinde çalışmayı öğrenmeleri yolunda katkı sağlıyor.

Hunter Lazer, 8 veya 10 kişilik gruplar halinde yetişkinler arasında oynanıyor. Oyuncular, özel üretim elektro şok özelliği bulunan lazer silahlarıyla bir yandan hayat mücadelesi verirken, diğer yandan da hedefe ulaşmaya çalışıyorlar. 

1410867558_jl-hunterlazer.jpg

Gerçek boyutlarında dinozorlarla dekore edilmiş özel aydınlatmalı Jurassic Land hangar alanında başlayan oyun, istenirse 5 bin metrekareyi kaplayan tüm park alanında oynanabiliyor.,

1410867510_jl-hunterlazer-3.jpg

Forum İstanbul’da Jurassic Land dâhilinde kapalı mekânda hizmet veren arena, yaz- kış demeden her tür hava koşulunda maceranın keyfini çıkarmak isteyenleri bekliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.