Güncel

Artık evcil hayvanlarınızı elinizle koymuş gibi bulucaksınız.

CES fuarında boy gösteren yeni tasarımlardan biri olan Tagg sayesinde evcil hayvanınızın nerde olduğundan anında haberiniz olabilecek.


Aslında evcil hayvanlar için tasarlanmış olan bu cihaz  çocuklar için , ya da 4.5 kg üzerinde ağırlığı olan her türlü mobil varlık için kullanılabiliniyor.
1326390438_aa.jpg

Kol saati büyüklüğünde  olan Tagg?i evcil hayvanınızın  tasmasına taktıktan sonra dolaşmasının sakıncalı olmadığı bölge sınırlarını (örn. bahçenizin, evinizin sınırlarını) işaretleyip , evcil hayvanınız bu sınırların dışına çıktığında cep telefonunuza veya e-posta adresine bir uyarı  geliyor. GPS tabanlı olan cihazı ayrıca iPhone veya Android uygulaması üzerinden eş zamanlı olarak takip edebilirsiniz .

Ancak Tagg ucuz değil. Cihazın değeri 100 dolar ve 1 aylık hizmeti satın alıyorsunuz. Eğer kullanmaya devam etmek isterseniz aylık 75 dolar abonelik ücreti ödemeniz gerekecek.


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.