Asgari ücretli için TOGG müjdesi! Hemen başvurun! - Page 1

TOGG'un fiyatının açıklanmasıyla birlikte ikinci el otomobil ilanları patladı. İnsanlar TOGG alabilmek için araçlarını satışa çıkardı. Peki bu yeterli olacak mı? Asgari ücretiler nasıl TOGG alacak?


Tüm Türkiye’nin nefesini tutarak beklediği TOGG için fiyat listeleri sonunda belli oldu. TOGG’un en düşük versiyonunun beklenildiği üzere 1 milyon TL’nin altında 953 bin TL’ye satılacağı açıklandı.

Asgari ücretli için TOGG müjdesi! Hemen başvurun! - Page 2

Bu fiyatı ilk gördüğünüzde, asgari ücretli için ulaşılmaz olduğunu düşünebilirsiniz. Lakin durum tam olarak böyle değil. Zira asgari ücretle çalışanlar da TOGG sahibi olabilecekler? Nasıl mı?

Asgari ücretli için TOGG müjdesi! Hemen başvurun! - Page 3

Öncelikli olarak TOGG’un satış şartlarına değinelim. Yapılan açıklamaya göre TOGG ilk etapta sınırlı sayıda üretilecek ve üretilen modeller kura ile satışa sunulacak. Kuraya katılmak isteyenlerin 60 bin TL’lik ön sipariş ücretini ödemeleri gerekecek.

Asgari ücretli için TOGG müjdesi! Hemen başvurun! - Page 4

Ön sipariş bedeli yatırıldıktan sonra kura çekilişi gerçekleşecek ve TOGG satın almaya hak kazananlar Ekim ayı itibariyle otomobillerine kavuşacaklar. Yalnız bu noktada bazı soru işaretleri mevcut. Örneğin Ekim ayında ilan edilen fiyatların geçerli olup olmayacağı önemli bir soru işareti.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.