Güncel

Asphalt 8: Airborne 'Apple TV 2015’in En İyileri' listesine girdi

Asphalt 8: Airborne Apple TV 2015’in En İyileri” listesinde yer almayı başardı.


15 Aralık 2015: Dijital ve sosyal oyunlar alanında lider bir yayıncı olan Gameloft, başarılı uygulamalarından biri olan Asphalt 8: Airborne’un “Apple TV 2015’in En İyileri” listesine seçildiğini duyurdu.

Bu liste, 2015 yılında Apple TV’deki App Store’da yer alan en yenilikçi ve eğlenceli oyunları içeriyor.

Gameloft CEO’su Michel Guillemot yaptığı açıklamada şöyle dedi: “Gameloft, App Store’un ilk açıldığı yıl olan 2008’de altı oyun çıkaran ilk yayıncı oldu ve bugün de yeni iOS platformları kullanıma sunulur sunulmaz bu yeni platformlar için mükemmel bir biçimde optimize edilmiş oyunlar çıkaran ilk geliştiriciler arasında. Apple TV için geliştirdiğimiz ilk uygulamamıza bu prestijli listede yer verilmesi heyecan verici.”

1450189004_asphalt-8-airborne-original-soundtrack-cover.jpg

İlgili basın organlarında Asphalt 8: Airborne’un adı sık sık mobil cihazlar için üretilen en iyi oyunlar arasında anılmaktadır. 2014’te muhteşem bir yıl geçirmesinin ardından Asphalt 8: Airborne, Pocket Gamer Awards’da üç ödül aldı, Gamelab tarafından “Akıllı Telefon ve Tabletler için En İyi Oyun” seçildi, GSMA Global

Mobile Awards’un 2015 yılı kazananları arasındaydı ve bugün Apple TV’de 2015 yılının en popüler uygulamaları arasında. Asphalt 8: Airborne, 2015 yılı sona ermeden çıkacak yeni bir güncellemeyle eklenecek yeni içerikle ivme yaparak ilerlemeye devam edecek.

Asphalt 8: Airborne, Apple TV’deki App Store’da bulunabilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.