Güncel

ASUS üniversitelileri Barcelona – Real Madrid maçına götürüyor

Teknolojik gelişime yön veren ASUS, Rıdvan Dilmen'in üniversite gençlerini futbol dünyasının efsane isimleri ile bir araya getirdiği "Adil Oyun" etkinliğinde büyük hediyeler dağıtıyor.


Her hafta bir üniversitede gerçekleştirilen Rıdvan Dilmen'in üniversite gençlerini futbol dünyasının efsane isimleri ile bir araya getirdiği "Adil Oyun" etkinliğinin sponsorları arasında yer alan ASUS’un eğlenceli etkinliklerine katılan üniversite öğrencileri birbirinden değerli hediyelerin sahibi olma fırsatını da yakalıyor.

1447399418_adiloyun2.jpg

Etkinlik kapsamında düzenlenen ASUSNefes Nefes El Classico” oyununda etkinliğe katılan tüm üniversiteler içerisinde pinpon topunu labirentin içinden üfleye üfleye en kısa sürede geçirerek ağlarla buluşturan bir kişi Nisan ayında FC Barcelona – Real Madrid arasında yapılacak futbol karşılaşmasını Camp Nou stadında izleme şansını da yakalayacak.

ASUS’un bir diğer yarışması “En Coşkulu Taraftar” yarışmasına katılan öğrenciler ise selfieleri ile ZenPower taşınabilir şarj cihazının sahibi olabilecek. Öğrencilerin bunun için yapması gereken tek şey ise birbirinden renkli aksesuarlar eşliğinde Zenfone Selfie ile çektikleri selfieleri #asuskampüste hashtagi ile Instagram’da paylaşmak. Paylaştıkları selfieler en çok beğeni alan takım gün sonunda ZenPower’ın da sahibi oluyor.

1447399695_adiloyun.jpg

ASUS’un yarışmaları ile renk kattığı ve NTV Spor kanalında da yayınlanan "Adil Oyun" etkinliğinin bu yıl gerçekleşeceği üniversiteler ve tarihleri ise şu şekilde:

Üniversite

Tarih

İstanbul Doğuş Üniversitesi

12 Kasım Perşembe

Konya Selçuk Üniversitesi

18 Kasım Çarşamba

İstanbul Koç Üniversitesi 

23 Kasım Pazartesi

İzmir 9 Eylül Üniversitesi

3 Aralık Perşembe

Kocaeli Üniversitesi

9 Aralık Çarşamba 

İzmir Ege Üniversitesi

16 Aralık Çarşamba

İstanbul Yeditepe Üniversitesi

23 Aralık Çarşamba

Antalya Akdeniz Üniversitesi

28 Aralık Pazartesi 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.