Güncel

ATV'nin resmi YouTube kanalı kapatıldı! İşte topluluk kuralı ihlalinin sebebi

Türkiye'nin en büyük televizyon kanallarından olan ATV'nin YouTube kanalı kapatıldı. İşte konuyla ilgili tüm detaylar.

ATV'nin resmi YouTube kanalı kapatıldı! İşte topluluk kuralı ihlalinin sebebi

Türkiye'nin en büyük televizyon kanallarından biri olan ATV'nin resmi YouTube kanalı kapatıldı. YouTube ise bunun gerekçesi olarak, Topluluk Kuralları'nın ihlal edilmesini sundu.

Ülkemizin en büyük televizyon kanallarından olan ATV değişik bir engel ile karşılaştı. ATV'nin resmi YouTube kanalına ulaşmak isteyenler kanala ulaşamadı. Türkiye’nin en popüler televizyon kanallarından biri olan ATV, YouTube'da bir engel ile karşılaştı. ATV’nin resmi YouTube kanalına ulaşmak isteyen kullanıcılar, kanalın kapatıldığı uyarısıyla karşılaştı. Görünüşe göre kanal Topluluk Kuralları'nı ihlal etmiş.

ATV'nin resmi YouTube kanalı kapatıldı! İşte topluluk kuralı ihlalinin sebebi

Turkuvaz Medya Grubu bünyesindeki kanal, YouTube’daki ana kanalının kapatılması konusunda henüz bir açıklama yapmadı. Kanalın sayfasında “Bu hesap, YouTube Topluluk Kuralları’nı ihlal ettiği için kapatıldı.” uyarısı çıkıyor.

Öte yandan YouTube’da 'ATV Haber' gibi ATV’nin yan kanallarının ve ATV bünyesindeki yapımlara özel açılan kanalların kapatılmadığı görüldü. Bu da YouTube’un söz konusu eylemi yalnızca ATV’nin ana kanalına yönelik yaptığını gösterdi.

Yorumlar
Cem
Haberi okuyana kadar 4 kere ana başlığı okumak zorunda kalıyorsun. Severek kullandığım bir uygulama değil.
Cevapla
Muhtişim Türk
Yooo kapanmadı
Cevapla
biri
işte ihlalin sebebi! sebep: bilmiyok
Cevapla
Ali
Bunlarin her haberi boyle. Hepsi clickbait
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.