Güncel

Avea Zero ile Ücretsiz Twitter Dönemi Başladı!

Avea milyonlarca kullanıcıyı işte böyle sevindirdi!

Avea Zero ile Ücretsiz Twitter Dönemi Başladı!

Türkiyenin önde gelen GSM şirketlerinden Avea, geçtiğimiz günlerde güzel bir kampanya ile kullanıcıların karşısına çıktı. Sosyal medyanın günümüzdeki öneminin farkında olan GSM şirketleri zaman zaman bu tarz kampanyalar düzenleyebiliyor. 

Önceki yıllarda Vodafone'nun düzenlediği ücretsiz sosyal medya paketleri yerini, Turkcell'in 1 TL gibi cüzzi miktarlarla yaptığı paketlere bırakmış, geçtiğimiz saatlerde ise Avea'nın ücretsiz sosyal medya paketleriyle bütün GSM şirketlerinin kullanıcılara jestleri tamamlanmış oldu.

1377332449_aveatwittehaber1377319668.jpg

23 Ağustos 2013 - 15 Kasım 2013 tarihleri arasında geçerli olan yeni Twitter Zero kampanyası ile birlikte cepten Twitter kullanmak ücretsiz hale geldi. mobile.twitter.com adresinden erişilen günümüzün en popüler hizmetlerinden Twitter üzerinde ücretsiz olarak mesajlarımıza bakabileceğiz. Sosyal medyadan kopmadan anlık olarak mesajlaşmaya sahip olabileceğiz. 

Twitter üzerinde yer alan fotoğraf, video vb data kullanan her türlü içerik, ekstra ücrete tabii olacaktır. Sadece yazılı olarak takip edebileceğiniz Twitter için artık cepten herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz. Sosyal medyadan kopamayan fakat imkanı olmayan milyonlarca Avea kullanıcısı bu habere çok sevindi. İşte teşekkürlerin havada uçuştuğu o kampanya ve detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Misafir
ii
Cevapla
Misafir
Twitterin içeriğinde ki resmi göremiceksek kötü
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.