Avengers: Endgame duvar kağıtları - Page 1

Avengers: Endgame, Marvel Comics'in İntikamcılar adlı süper kahraman grubundan uyarlanan ve Marvel Studios tarafından yapımı üstlenilen ABD süper kahraman filmi. 2018 yapımı Avengers: Sonsuzluk Savaşı filminin devamı niteliğindedir.

Avengers: Endgame duvar kağıtları - Page 2

Yönetmen koltuğunda Joe Russo ve Anthony Russo’nun oturduğu Avengers: Endgame filmi serinin devam halkası olarak maceraya kaldığı yerden devam ediyor.

Avengers: Endgame duvar kağıtları - Page 3

Robert Downey Jr, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Chris Hemsworth ve Chris Evans’ın yine filmin kadrosunda yer aldığı Avengers: Endgame filmi Marvel’ın süper kahramanlarını yine bir araya topluyor. 

Avengers: Endgame duvar kağıtları - Page 4

Serinin önceki filmlerinde Doktor Strange, Spider Man, Mantis, Black Panther, Vision, Maria Hill, Star Lord, Scarlet Witch, Bucky Barnes, Groot ve The Wasp gibi birçok süper kahraman Thanos’un Sonsuzluk Eldiveni’ne sahip olmasıyla birlikte ortadan yok olmuş ve dünya giderek daha kötü bir hal almaya başlamıştır. 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.