Güncel

Avengers Endgame'den bomba etkisi yaratacak fragman!

Avengers ekibimiz savaşmadan geri çekilmeyecek gibi duruyor. İşte Endgame'den yeni fragman!

Avengers Endgame'den bomba etkisi yaratacak fragman!

Marvel, Super Bowl 2019 etkinliği kapsamında yeni Avengers Endgame fragmanını yayınladı. İlk fragmanın ardından ilk kez Super Bowl 2019'da sessizliğini bozan Marvel ekibi, adeta yeni fragman ile bomba etkisi yarattı.

Avengers Endgame'den bomba etkisi yaratacak fragman!

Fragmanda tamamıyla dağılmış bir ekip olarak karşımıza çıkan kahramanlarımız, tekrar birleşerek Thanos'a karşı nasıl galip gelebileceklerini tartışıyorlar. Bu sırada uzayda mahsur kalan Tony Stark ve Nebula'da hayatta kalma mücadelesi vermekle meşguller maalesef. 

Sonraki sahnede karşımıza Captain America çıkıyor. Fragmanın bu sahnesinin ise Thanos’un evrenin yarısını yok ettikten kısa süre sonrasında gerçekleştiğini söyleyebiliriz. Zaten Marvel ekibinin belirttiğine göre fragmanda gördüğümü sahneler filmin ilk 20 dakikasından alınan sahneler. 

Rocket’ı bu kez izleyicilerle buluşturan fragman, sonunda ise karakterlerimizi bir araya getiriyor. Avengers Endgame fragmanındaki en ilginç sahnelerden biri ise Avengers üssünün dışında yukarıdan gelen birine bakan karakterlerimiz oluyor. Bu sahneyi Captain Marvel’ın gelişinden Tony Stark’ın dönüşüne kadar farklı teorilerle yorumlamak mümkün ancak net bir şey söylemek pek de mümkün değil. 

Yayınlanan tanıtıma yukarıdaki oynatıcıdan ulaşabilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.