Güncel

Avengers: Endgame'den heyecanlandıran fragman!

Avengers: Endgame'den yeni bir tanıtım videosu yayınlandı. İşte o video!

Avengers: Endgame'den nefes kesen fragman!

Marvel Sinematik Evreni'nin Avengers ekibini bir araya getirecek son filmi olan Avengers: Endgame'den özel bir video yayınlandı. Joe Russo ve Anthony Russo yönetmenliğindeki 3 saat uzunluğunda olduğu söylenen Avengers: Engame filminin yayınlanan özel videosunda kahramanlarımızı büyük savaşa hazırlanırken görüyoruz.

Avengers: Endgame'den heyecanlandıran fragman!

Avengers: Endgame'in konusu ise şöyle: "Avengers Infinity War"un ardından pek çok süper kahraman küle dönüşmüştür. Doktor Strange, Gamora, Drax, Mantis, genç Örümcek Adam, Black Panther, Bucky Barnes, Groot, Scarlet Witch, Vision, Star Lord, Maria Hill, The Wasp ve Nick Fury gibi pek çok kahraman, Thanos'un Sonsuzluk Eldiveni'ni ele geçirmesi ve kendi dengesini kurması yüzünden yok olmuştur ve dünya umutsuz haldedir.

Dünya üzerinde kalan Black Widow, Kaptan Amerika, Thor ve Hulk kendi yaslarını tutmaktayken, Iron ve Nebula ise kontrol edemedikleri bir uzay gemisinin içinde, uzay boşluğunda sürüklenmektedirler. Süper kahramanlar takımı için işler pek de iyi görünmemektedir. Ancak Kuantum Bölgesi'nden çıkmanın bir yolunu bularak Avengers ekibinin kalan üyelerine giden Ant-Man, yeni bir umut ışığı olacaktır.

Daha önce var olduğunu bilmedikleri bölgeler, kahramanlar ve evrenlerin varlığını öğrenen ekip, Thanos'un kurduğu bu çarpık dengeyi değiştirmek ve kendilerinden alınanı geri getirmek için hayatlarının en büyük mücadelesine girişeceklerdir. Hepsi kişisel olarak önem verdikleri şeyleri kaybetmiş olan kahramanlarımız için intikam vakti gelmiştir.

Geçtiğimiz haftalarda Joe ve Anthony Russo, yayınlanan fragman hakkında konuşmuş ve fragmanda yer alan görüntülerin filmde yer almadığını söylemişlerdi. Ancak yayınlanan yeni video hakkında bir yorumda bulunulmadı. Black Widow, Thor, Hulk, Captain America, Iron Man, Hawkeye karakterlerini bir kez daha birlikte göreceğimiz filmde Captain Marvel, Nebula, War Machine, Rocket karakterlerinin de ekibe katıldığına tanık oluyoruz.

Captain America'ya hayat veren Chris Evans, Iron Man'i canlandıran Robert Downey Jr. ve Thor olarak izlediğimiz Chris Hemsworth'ün son Avengers filmi olacak olan Avengers: Endgame, ülkemizdeki izleyicileriyle sinemalarda 26 Nisan tarihinde buluşmak için hazırlıklarını sürdürüyor.

Yorumlar
Doktor1
Son filmi mi?
Cevapla
ni
fragmandan galiba bişey anlamadım neyseki fazla süre kalmamış gösterim için
Cevapla
Mus
Hicte heycan yok
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.