Güncel

Avnet Technology Solutions Türkiye ile Enocta anlaştı

Avnet Technology Solutions Türkiye ile Enocta arasında distribütörlük anlaşması imzanladı.

Avnet Technology Solutions Türkiye ile Enocta anlaştı

Sanko Holding ve dünyanın en büyük bilişim teknolojileri distribütörü Avnet Inc. ortaklığıyla  kurulan Avnet Technology Solutions Türkiye, Türkiye'de e-öğrenmenin öncü ve lider şirketi Enocta ile distribütörlük anlaşması imzaladı.

Yapılan anlaşmaya göre, Avnet Technology Solutions Türkiye, Enocta'nın sunduğu e-öğrenme içerikleri ve eğitim yönetim sistemleri alanındaki çözümlerini iş ortakları kanalı aracılığıyla kurumlara ulaştıracak.

1354108577_atakancoskun.jpg

Gerçekleşen iş ortaklığını değerlendiren Avnet Satış Müdürü Atakan Coşkun " Enocta ile yaptığımız distribütörlük anlaşması, her iki firmanın da hizmet kalitesi anlamında beklentilerinin birebir örtüşmesinin sonucudur. Yapılan anlaşma ile Avnet Technology Solutions Türkiye, Enocta'nın sunduğu yenilikçi çözümleri kendi iş ortakları kanalı aracılığıyla son kullanıcıya sunacaktır. Distribütörlüğünü yaptığımız tüm markalarda olduğu gibi,  Enocta ürün ve çözümlerinin satış, satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerinde de katma değerli hizmet anlayışımızı ön plana çıkarararak önemli bir başarı elde edeceğimize inanıyoruz." dedi.

Enocta Genel Müdürü Ahmet Hançer ise, "Enocta, her kurumun ihtiyaç duyabileceği hazır e-öğrenme içeriklerinden oluşan, oldukça kapsamlı bir kataloğa sahiptir. 300'e yakın eğitimin yer aldığı "Enocta Eğitim Kataloğu", eklenen yeni eğitimlerle her geçen gün daha da zenginleşmektedir. Kurumlar eğitim ve gelişim projelerinde kullanabilecekleri bu eğitimleri yine "Enocta Eğitim Platformu" ile çalışanlarına ulaştırarak sınıf eğitimleri ile entegre olarak kullanabilir ve tüm eğitim kaynaklarının detaylı takip ve ölçümlemesini yapabilirler. Enocta, özel kurumların e-öğrenmeye geçiş sürecinde ihtiyaç duydukları tüm ürün ve hizmetleri tek noktadan sunmaktadır. Önümüzdeki dönemde güçlü iş ortağımızla birlikte daha fazla kuruma ulaşarak, daha fazla sayıda çalışanın profesyonel gelişimine katkıda bulunacağız." dedi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.