Güncel

Avrupa İş Ödülleri'nin Türkiye konuğu belli oldu!

Avrupa İş Ödülleri'nin şampiyonlar liginde yarışacak!

Avrupa İş Ödülleri'nin Türkiye konuğu belli oldu!

Türkiye teknoloji perakendeciliğinin lider markası Teknosa, Avrupa’nın en prestijli ödüllerinden Avrupa İş Ödülleri’nde (Europen Business Awards) “Çevre ve Kurumsal Sürdürülebilirlik” kategorisinde Türkiye’yi temsil etmek üzere seçilen 40 “Ulusal Şampiyon”dan biri oldu. 

Türkiye teknoloji perakendeciliği sektörünün parlayan yıldızı Teknosa;  inovasyon, iş mükemmeliyeti ve sürdürülebilirlik konusunda yüksek performans gösteren şirketlerin belirlendiği 2013-2014 Avrupa İş Ödülleri’nde (Europen Business Awards) ‘Ulusal Şampiyon’ seçildi. Türkiye’yi uluslararası arenada temsil etmeye hak kazanan Teknosa, yarışmanın ikinci aşaması Ruban d’Honneur (Onur Kurdelası) için yarışacak.

1374743292_teknosalogo.jpg

Alanında yenilikler üretebilen ve ticari başarı göstermiş, sosyal sorumluluk bilinciyle çevresine katkı sağlayan kuruluşları desteklemeyi amaç edinen yarışmaya bu sene Türkiye’nin de bulunduğu 31 Avrupa ülkesinden yaklaşık 3.000 şirket katıldı ve toplam 527 Ulusal Şampiyon belirlendi. Ülke finalistlerinin her birinin; politikacılar, akademisyenler, medya ve iş çevrelerinden oluşan değerli jüri tarafından  seçileceği organizasyonda, halkoyu da belirleyici olacak.  

 1374743249_eba-national-champion-2013-14-copy.jpg

Her ülkenin kategori birincisi olacak finalist şirketler, bir sonraki aşamada Avrupa’daki rakipleriyle “Ruban d’Honneur” (Onur Kurdelası) için yarışacak. Kasım 2013’te başlaması planlanan halk oylamasının ardından, sonuçların Nisan 2014’te açıklanması bekleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.