Güncel

Ayakkabıya para vermekten bıktı! Ayakkabı dövmesi yaptırdı

Ayakkabı almaktan bıkan adam ayaklarına dövme yaptırdı. Hayat pahalılığı yüzünden ayağına dövme yaptıran adam kısa sürede popüler oldu.

Ayakkabıya para vermekten bıktı! Ayakkabı dövmesi yaptırdı

Yıpranmış ayakkabılarını yenilemek için yeni ayakkabılara para vermekten bıkan bir adam, ayaklarına dövme yaptırdı. Dövme sanatçısı Dean Gunther tarafından Instagram'da paylaşılan video, kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

Aslen Güney Afrikalı ve Manchester merkezli Bay Gunther, Instagram gönderisinde müşterisinin çok sevdiği Nike spor ayakkabılarının tasarımının üzerine mürekkeple yazılmasını istediğini açıkladı.

Ayakkabıya para vermekten bıktı! Ayakkabı dövmesi yaptırdı

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dean Gunther (@dean.gunther)'in paylaştığı bir gönderi

"Birkaç ayda bir ayakkabı ödemekten bıkmıştı, bu yüzden en sevdiği @nike ayakkabılarına ömür boyu dövme yaptırdı!" Bay Gunther, Instagram gönderisinde şunları söyledi. Video yüz bin izlenme ve 972 beğeni aldı.

Parçayı çizmesi Bay Gunther'in yaklaşık iki saatini ve iki ayağına da dövme yapması sekiz saatini aldı. Instagram kullanıcıları bu fikri yenilikçi olduğu kadar eğlenceli de buldu. Bazı kullanıcılar prosedürün ağrılı olup olmadığını bilmek istedi. Gönderiye yapılan yorumlardan biri, "Bu ayakkabıyla bir mil yürümek istemezdim" oldu.

Hayat pahalılığı artık insanlara alternatif yolları bulmanın yollarını aratır oldu. Zira bir Nike ayakkabı 1500 TL olabiliyor. Öyle ki fazlasıyla şaşırtıcı da olsa ayakkabıyı dövme yaptıran insanlar dahi mevcut. Siz bu fikir hakkında ne düşünüyorsunuz? Böyle bir dövme yaptırır mıydınız? Yorumlarda bize fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Yorumlar
battal
dövme yaptıran bir insan insal8gini ki aybetmis bir hayvandan farksızdır
Cevapla
battal
dövme modası çoğaldıkça İslam sedeleniyor Rabbim sizleri cehennem ateşinde yakacaktır bunlar yaradana karşı yapılmış serefsiliklerdir
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.