Baba Vanga’nın 2024 kehanetleri! Felaket yılı olacak!

Ünlü kahin Baba Vanga’nın 2024 yılında dair kehanetleri ortaya çıktı. İşte detaylar!

Baba Vanga’nın 2024 kehanetleri! Felaket yılı olacak!

Her yeni yıla girmeden önce ünlü kahin Baba Vanga’nın kehanetleri ortaya çıkıyor. Bu sene biraz erken olsa da, şimdiden Baba Vanga’nın 2024 yılına dair tahminleri konuşulmaya başlandı. Bunun sebebi ise, kahinin yeni yıla dair kehanetlerinin büyük bir felaketler silsilesi halinde olmasından ileri geliyor. Peki ama nedir bu kehanetler? Haydi konuşmaya başlayalım.

Vladimir Putin’e suikast girişimi

Baba Vanga’nın 2024 yılı için ileri sürdüğü tahminlerden ilki ve belki de konuşulmaya en değer olanı, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’e suikast yapılacağı. Kahine göre Putin’e kendi ülkesinden biri suikast düzenleyecek ve Avrupa’da terör eylemleri artacak.

Kuantum bilgisayarları geliştirilecek

2024 yılına dair yapılan bir diğer kehanet ise, kuantum bilgisayarlarının geliştirilmesi üzerine. Finans, sağlık ve daha pek çok konu üzerinde önemli bir etkiye sahip olması beklenen bu yenilik, 2024 yılına damgasını vuracak.

Küresel ekonomik kriz

Önümüzdeki senenin felaketler senesi olacağını haberimizin başında ifade etmiştik. Maalesef 2024 yılında ekonominin düzelmesi şöyle dursun, yeni krizler bizleri bekliyor olacak.

Donald Trump gizemli bir rahatsızlığa yakalanacak

Baba Vanga’nın liderlere yönelik kehaneti Putin ile sınırlı değil. Ünlü kahine göre 2024 yılında eski ABD Başkanı Donald Trump, kendisini sağır edecek olan ve beyin travmasına neden olan gizemli bir hastalığa yakalanacak.

Kanser ve AIDS hastalıklarının kökü kazınacak

Tıpta yaşanacak olan gelişmeler ise iyiye delalet. Tahmine göre 2024 yılında çıkacak olan yeni bulgu ve ilaçlar sayesinde kanser ve AIDS gibi hastalıklara çare bulunacak.