Güncel

Barselona'da Türk Takımı

VSY Biotechnology, İspanya’nın Barselona kentinde kendi şirketini kurarak, İspanya’nın oftalmoloji ve ortopedi alanındaki önemli oyuncuları arasına girdi.


Türkiye Milli Takımı futbolcusu Arda Turan’ın dünya devi Barselona takımına transfer olması son günlerin en önemli gündem maddelerinden biri. Arda’nın Barselona’ya transferi Türkiye’nin gurur kaynağı olurken, VSY Biotechnology de İspanya’ya teknoloji ve deneyim transferi gerçekleştirerek Türkiye’ye yeni bir gurur yaşattı.

Göz ve ortopedi alanında geliştirdiği biyoteknoloji ürünleri ile dünyada adından söz ettiren Türk firması VSY Biotechnology, İspanya iç piyasasında doğrudan satış ve pazarlama faaliyetleri için kendi şirketini kurdu. Böylece, katarakt ameliyatlarında kullanılan göz içi lensleri ve diz hareketliliğini artıran Na Hyaluronate içerikli diz içi enjeksiyon gibi Türkiye’de üretilen katma değeri yüksek inovatif ürünler, İspanya halkına daha hızlı ve etkin biçimde ulaştırılacak.

 1436787698_drercanvarlibas.jpg

VSY Biotechnology CEO’su Dr. Ercan Varlıbaş, İspanyadaki şirketin yöneticisi olarak, İspanya piyasasını çok iyi bilen Josep Maria Siso’yu seçtiklerini belirterek, “İspanya oftalmoloji ve ortopedi alanında oldukça büyük bir pazar. VSY misyonu, vizyonu, inovatif  ürünleri ile beklentileri ve gereksinimleri karşılıyor” dedi.

Oftalmoloji alanındaki 13 yıllık deneyime sahip olan Josep Maria Siso da konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “VSY İspanya’nın büyüme potansiyeli çok yüksek. İspanyol doktorlar VSY Biotechnology ürünlerinin yüksek kalite ve iyi performansa sahip olduklarını biliyor. Dolayısıyla onlar da üretici firmadan bu ürünleri almaktan memnuniyet duyacaklardır. Biz de müşterilerimize her zaman en yeni inovatif ürünleri sunma ayrıcalığını yaşarken, başarılı ve kazançlı müşteri- partner ilişkileri kurabileceğiz. VSY ailesine katılmamdan dolayı gururluyum.”

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.