Başından kalkamayacağınız 20 oyun!

20. Far Cry 3Unutulmaz bir FPS olan ilk Far Cry, hikayesiyle bir ödülü hak etmiyor olabilir, ancak her anınızı heyecanla ve aksiyonla doldurmayı başarıyordu. Far Cry 2 ise hayranlarını adeta korkutmuştu. Far Cry'ın son sürümü Far Cry 3 ise sizi Büyük Okyanusda sürükleyici maceralara atıyor.
Başından kalkamayacağınız 20 oyun! - Page 1
20. Far Cry 3
Unutulmaz bir FPS olan ilk Far Cry, hikayesiyle bir ödülü hak etmiyor olabilir, ancak her anınızı heyecanla ve aksiyonla doldurmayı başarıyordu. Far Cry 2 ise hayranlarını adeta korkutmuştu. Far Cry'ın son sürümü Far Cry 3 ise sizi Büyük Okyanusda sürükleyici maceralara atıyor.
Başından kalkamayacağınız 20 oyun! - Page 2
19. Metro - Last Night
Metro: Last Night, söylentilerin tersine "Metro 2034"ü temel almıyor. Heyecan ve aksiyon dolu sahnelere sahip, grafikleriyle göz dolduran bir shooter bekleyebilirsiniz.
Başından kalkamayacağınız 20 oyun! - Page 3
18. Silent Hill - Downpour
Silent Hill - Downpour, sizi serinin köklerine döndürerek korkulu anlar yaşatacak.
Başından kalkamayacağınız 20 oyun! - Page 4
17.Counter Strike - Global Offensive
Yeni Counter-Strike, yeni haritalar, karakterler ve silahlar, oyun modları ile gelecek. Oyunun çekirdeği çok fazla değişmeyecek ve birçok oynanabilirlik öğesi korunacak.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.