2. Telefon şarjı Bavulunuza koymayı unutmamanız gereken en önemli şey kesinlikle telefon şarjınız. Şarjınızı unuttuğunuz zamanlardaki kabusu yaşamak istemezsiniz değil mi ? Zaten bir telefon şarjı ne kadar yer kaplayabilir ki?

3. Güneş-okuma gözlüğü-lens malzemeleri Güneş gözlüğünüz olmadan plajda yürümeyi hayal edebiliyor musunuz ? Okuma gözlüğünüz olmadan da hayat size bulanık geliyorsa hemen eşyalarınız arasına alın. Tabii lens kullanıyorsanız lens sülosyonlarını hatırlatmamız da gerekiyor.

4. İlaçlar Kronik bir hastalığınız, tansiyon veya şeker probleminiz varsa ilacınızı her daim yanınızda taşımalısınız. Çünkü hem gittiğiniz ülkede aynı ilacı bulamayabilirsiniz hem de bulsanız bile reçetesiz alamayabilirsiniz. Bunların dışında seyahat sırasında yaşayacağınız rahatsızlık için ağrı kesiciler de bavulunuzun bir köşesinde dursun.

5. Rahat ayakkabılar Tatil demek yeni keşifler demek. Yeni keşifler demek bolca yürümek demek. Eğer bir de bu tatil yurt dışı tatiliyse şıklıktan önce rahatlığınızı düşünmelisiniz. Spor ya da size bolca konfor sağlayacak herhangi bir ayakkabı bavulunuzun vazgeçilmez parçaları arasında yerini mutlaka almalı. Spor ayakkabı aldıysanız çorap koymayı unutmayın.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.