Rightmove for iPad: Ev arama süreci en iyi web sitelerini de kullansanız çoğu zaman bir eziyettir. Ücretsiz olan Rightmove iPad uygulamasının hem içeriği zengin hem de eBay ve Amazon'daki gibi büyük resimlerle arama yapabiliyorsunuz.

Veggie Love Cookbook: Better Homes and Gardens dergisinin mutfağınıza yönelik piyasaya sürdüğü bu uygulamasında vejetaryen tarifler de dahil olmak üzere 50 farklı tarif bulabilir, alışveriş listesi özelliğinden faydalanabilir ve adım adım sunulan bilgilere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Uygulama fiyatı, 0,69 £.

eBay: Ücretsiz olan bu uygulama sayesinde açık artırmalara katılmak, satın almak istediğiniz ürünleri hızlı ve dokunmatik ekranı aracılığıyla rahatça kontrol etmek pc veya laptoplara göre daha kolay ve keyifli. Bu uygulama da ücretsiz.

Windowshop: Amazon'un web sitesini tablet bilgisayarlarda kullanmanız için geliştirdiği bu ücretsiz uygulamayla da eBay'deki gibi satın alınacak ürün detaylarına rahatlıkla göz gezdirebiliyorsunuz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.