Güncel

Bayramda bedava! Doya doya konuşacaksınız!

Türk Telekom bayramda ankesörlü telefonları ücretsiz yaptı.

Bayramda bedava! Doya doya konuşacaksınız!

Bu zamanda cep telefonu olmayan var mıdır bilemeyiz ama eğer varsa onlara güzel bir haberimiz var. Türk Telekom bayramda tüm ankesörlü telefonları vatandaşa ücretsiz sunuyor. Cep telefonu olmayanların yanısıra yolda şarjı bitenler içinde bu güzel bir haber diyebiliriz. Tabi cep telefonum ücretli ankesörlüden bedava yakınlarımı arar bayramlaşırım diyenlerde olabilir.

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, bayramda herkes sevdikleriyle özgürce konuşabilsin diye bir kampanya geliştirdi. Türk Telekom’un bayram hediyesi ile Ramazan Bayramı boyunca Türkiye’nin dört bir yanındaki ankesörlü telefonlardan telefon kartı ve kredi kartlarıyla yapılacak görüşmeler ücretsiz olacak.

1375772417_ankesorlu-telefon.jpg

Türk Telekom’un bayram kampanyasıyla tüm Türkiye, yurdun dört bir yanındaki ankesörlü telefonlardan şehir içi ve şehir dışı ev ve iş telefonları ile konuşmalarını ücretsiz yapacak. 8-9-10 Ağustos 2013 tarihlerinde, herkes sevdikleriyle doya doya konuşacak, hasret giderecek.

Ramazan Bayramı Kampanyası ile kullanıcılar bulundukları şehirdeki ankesörlü telefonları,  telefon kartı veya kredi kartı ile kullanarak, sevdikleriyle diledikleri kadar konuşabilecek. Türk Telekom’un bayram kampanyası 8 Ağustos günü saat 00:00’da başlayacak, 10 Ağustos günü saat 24:00’de sona erecek. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.