Güncel

BBM Turkey, Trend Micro’nun yetkili online iş ortağı oldu

İnternet ve veri güvenliğinde küresel çözüm sağlayıcı Trend Micro ile el sıkışarak yeni yetkili online iş ortağı oldu.

BBM Turkey, Trend Micro’nun yetkili online iş ortağı oldu

Kurum ve kuruluşlara, yaratıcı ve katma değeri yüksek bilişim teknolojileri çözümleri ve desteği sunan BBM Turkey, veri güvenliğinde dünya lideri Trend Micro’nun yeni yetkili online iş ortağı oldu. BBM Turkey’in trendyantivirus.com portalıyla Trend Micro ürünlerini oldukça kolay ve hızlı ve hesaplı bir şekilde tüm kullanıcılara sunmanın yanında birçok özel ürün kampanyası ve bilinçlendirme faaliyetine de ev sahipliği yapacak.

Trend Micro'nun son kullanıcılara yönelik ürünlerini online olarak tüketicilere sunmayı hedefleyen trendyantivirus.com, anti-virüs korumasında liderlik bayrağını elinden bırakmayan Trend Micro'nun Türkiye’de online kanaldan sunduğu fırsatları tüketiciler ile buluşturacak. Bu şekilde bireysel kullanıcılardaki yaygınlığı artırmanın yanında bireylerin veri güvenliği konusunda bilinçlendirilmesi için bir bilgi paylaşımı platformu olarak da işlev görecek.

24 Kasım’da tüm öğretmenlerimize indirimli Maximum Security

1416141536_trendmicroogretmen.jpg

Trend Micro ve BBM Turkey, yeni iş birliğini kutlamak için 24 Kasım Öğretmenler Günü’nün şerefine tüm öğretmenlerimize indirimli Maximum Security kampanyasını başlattı. Mevcut kampanyayla tüm öğretmenlerimiz Kasım ayı boyunca trendyantivirus.comüzerinden Trend Micro Maximum Security ürününe indirimli bir şekilde sahip olabilecekler. Ayrıca kampanyadan faydalanmak isteyen tüm öğretmenlerimiz satis@trendyantivirus.com adresine e-posta yollayabilirler.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.